filmspringopenair.eu

Wiosenne Warsztaty Filmowe

Jak zarejestrować się na Wiosenne Warsztaty Filmowe?


Wiosenne Warsztaty Filmowe to cykl warsztatów dla filmowców, który daje im możliwość zaprezentowania i omówienia swoich filmów oraz otrzymania informacji zwrotnej od profesjonalnych profesjonalistów filmowych.

Pierwsze warsztaty odbyły się w marcu 2016 r. Stanowiły platformę, na której filmowcy mogli wspólnie dyskutować, uczyć się i tworzyć.

Zapraszamy do zgłaszania do rozpatrzenia projektu krótkometrażowego lub dokumentalnego w ramach drugiego programu Wiosennych Warsztatów Filmowych, które odbędą się na początku roku.

Rejestracja w celu wypożyczenia sprzętu filmowego

Możesz zarejestrować się w wypożyczalni najpóźniej do godziny 16.00 pierwszego dnia wynajmu. Jeśli się nie zarejestrujesz, nie będziesz już uprawniony do wynajmu na koniec umowy.

Zasady warsztatu. Wskazówki dotyczące udanego uczestnictwa w warsztatach filmowych

Ten warsztat ma charakter nieformalny i nie ma na celu sztywnego przestrzegania zasad. To doświadczenie jeden na jednego, dzięki któremu możesz się dobrze bawić i dowiedzieć się więcej o tworzeniu filmów.

Kilka ważnych wskazówek dotyczących udziału w warsztatach filmowych:

Na początku może to być onieśmielające, ponieważ jesteś bardziej przyzwyczajony do bycia za kamerą. Będąc za kamerą, trudniej jest zobaczyć rzeczy, które dzieją się przed Tobą. Więc po prostu wyjdź ze swojej strefy komfortu! To świetna okazja, aby dowiedzieć się, na czym polega praca przy filmowaniu!

filmspringopenair.eu

Wiosenne Warsztaty Filmowe

Kinematografia to Twoja pasja? Sprawdź, co mogą Ci zaoferować nadchodzące Wiosenne Warsztaty Filmowe. Możesz wybrać zajęcia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
Profesjonalna dezynsekcja świadczona jest przez DDD Protect - dezynsekcja Radom DDD Protect - dezynsekcja Radom

[email protected]