Jak zarejestrować się na warsztaty filmowe – Przewodnik rejestracji

Rejestracja na Warsztaty Filmowe

Warsztaty Filmowe to cykl warsztatów dla filmowców, który daje im możliwość zaprezentowania i omówienia swoich filmów oraz otrzymania informacji zwrotnej od profesjonalnych profesjonalistów filmowych.

Pierwsze warsztaty odbyły się w lipcu 2016 r., a ich gospodarzem był Instytut Wiedzy Publicznej. Stanowiło platformę, na której filmowcy mogli wspólnie dyskutować, uczyć się i tworzyć.

Zapraszamy do zgłaszania do rozpatrzenia projektu krótkometrażowego lub dokumentalnego w ramach drugiego programu Warsztatów Filmowych, które odbędą się na początku roku.

Rejestracja w celu wypożyczenia sprzętu filmowego

Możesz zarejestrować się w wypożyczalni najpóźniej do godziny 16.00 pierwszego dnia wynajmu. Jeśli się nie zarejestrujesz, nie będziesz już uprawniony do wynajmu na koniec umowy.

Zasady warsztatu . Wskazówki dotyczące udanego uczestnictwa w warsztatach filmowych

Ten warsztat ma charakter nieformalny i nie ma na celu sztywnego przestrzegania zasad. To doświadczenie jeden na jednego, dzięki któremu możesz się dobrze bawić i dowiedzieć się więcej o tworzeniu filmów.

Jakie są zasady warsztatów filmowych?

Zadawanie pytań dotyczących projektów

Grupa nie dzieli się swoimi pomysłami, więc nie podnoś swoich projektów w żaden sposób, kształtu ani formy

Przynieś swój własny aparat, jeśli go masz

Kilka ważnych wskazówek dotyczących udziału w warsztatach filmowych:

Na początku może to być onieśmielające, ponieważ jesteś bardziej przyzwyczajony do bycia za kamerą. Będąc za kamerą, trudniej jest zobaczyć rzeczy, które dzieją się przed Tobą. Więc po prostu wyjdź ze swojej strefy komfortu! To świetna okazja, aby dowiedzieć się, na czym polega praca przy filmowaniu!